Oficyna Diablaq prężnie publikuje komiksy w formie zeszytowej, z czego seria „Cyberguys 2066” doczekała się ich aż pięciu! Skąd pomysł na serię zahaczającą o cyberpunk? Dlaczego odpalono kampanię na wydanie zbiorcze? Jakie są plany odnośnie do serii? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań poznacie, kiedy odsłuchacie moją rozmowę z Marcinem i Karolem.
„Cyberguys 2066 na zbiorczo”: Marcin Bałczewski i Karol Porzycki – Polski Poranek Komiksowy VLOG
